Aşağı Git
Aşağı Git

Gözlük Hastanesi - Gözlük Tamircisi

Müşteri Hizmetleri
Ziyaretçi Defteri
Saat Tamiri ve Bakımı

Kolsaatleri, cep saatleri, masa saatleri, duvar saatleri.. Her türlü saatin onarımını sizler için uzman teknik servisimizle gerçekleştiriyoruz. Bozulan saatlerinizin artık tamir edilmesi sizler için çok daha kolaylaştırıldı. Sizler için maddi ve manevi değeri büyük olan saatlerinizi kullanılmayacak şekilde bir kenarda bırakmaktansa veya yeni bir saat almaktansa saatinizi bize ulaştırıp çalışmayan saatlerinizi tekrar kazanabilirsiniz.

Saatinizle İlgili Hernevi Tamir, Bakım, Restorasyon vb. İhtiyacınızda Türkiye´nin Heryerinden Gözlük & Saat Hastanesi Profesyonel Saat Tamir Servisi´ne Ulaşabilirsiniz.

Aklınızdan çıkardığınız ( MOMENTUS, ROMANSON,RAYMOND, CİTRON, BOGARD,FİLA, OMEGA - ZENİTH - LONGINES - TISSOT - SEİKO 5 - CITIZEN - ORIENT - RADO - SWATCH - MOVADO - BULOVA - FESTINA - BREITLINK - VACHERON CONSTANTIN ) ve çok sevdiğiniz saatlerinize firmamız ile yeniden kavuşacaksınız.

Son sistem cihazlarla ve orjinal yedek parçaları ile garantili olarak tamir ediyoruz. Günümüzde pil ve kordon değişmeden ibaret sanılan saatçilik mekanik saatlerin tekrar değer kazanmasıyla saatte tamir olayının önemini birkez daha ortaya koymuştur.

* Saat Bakımı
* Saat Taşları
* Saat Temizliği
* Saat Kaplama
* Kordon Değişimi
* Pil Değişimi
* Orjinal Saat Yedek Parçası


TEK YAPMANIZ GEREKEN İRTİBAT NUMARALARIMIZDAN BİZLERİ ARAMAK..

Facebook Google Plus
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde tamir talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :
Güvenlik Kodu :
Güvenlik Kodu  Yenile Yenile