Aşağı Git
Aşağı Git

Gözlük Hastanesi - Gözlük Tamircisi

Müşteri Hizmetleri
Ziyaretçi Defteri
Biz Kimiz?

Uzun yıllardan bu yana gözlük tamir sektörünün önde gelen firmalarından biri olan Gözlük Hastanesi -  Gözlük Tamiri yeni adresinde seçkin müşterilerine hizmet vermektedir. Deneyimli çalışanlarımızla, son teknolojiyi kullanılarak, titiz işçilikle ve senelerin vermiş olduğu tecrübeyle her türlü gözlük tamiri, cam renklendirme ve organik cam renklendirme konusunda yardımcı olmaktayız. Firmamızda piyasa standartlarının üzerinde her türlü gözlük tamiri, titanyum yapıştırma, cam renklendirme ve organik cam renklendirme hizmeti vermektedir.

Alanında üstün hizmetlere el atmış firmamız uzun yıllardır "gözlük tamiri" konusunda bu sektörde faaliyet gösterip siz değerli müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi benimsemiştir.

Firmamız için önemli olan siz değerli müşterilerinin memnuniyeti olmasından ötürü uzun yıllardır hizmet göstermiş olduğu bu sektörde sizlerin göstermiş olduğu ilgiden dolayı en iyi noktalara gelmiştir.

Türkiye genelinde birçok firmaya teknik servis hizmeti vermekteyiz ve bu bizi oldukça memnun etmektedir. Her işi ilk işimiz gibi görüp her iş için aynı derecede özen göstererek aynı derecede önem vermekteyiz.

Gözlük Tamiri ve Bakımı Bizim İşimiz...!Facebook Google Plus
Bilgilerinizi gönderdikten sonra, en kısa süre içerisinde tamir talepleriniz için sizinle iletişime geçilecektir.
Ad - Soyad :
Telefon No :
Güvenlik Kodu :
Güvenlik Kodu  Yenile Yenile